| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nanuka
razboinika
Nanuka
razboinika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cine ii ''GM'' asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nanuka
razboinika
Nanuka
razboinika
Nanuka
razboinika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot ajunge gm la metin 2 ro?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ajungi gm cumva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu!
1) Intri pe metin2 En GM
2)Intri pe website
3)Apesi pe bulina unde scrie: register metin2 En
4)Iti scrie ca trebuie sa platesti 10 euro
5)Completezi lista
6)Te loghezi
7)Scri contul si parola
8)Downloadezi
9)Vin la tine vreo 2-3 oameni peste 15 zile si trebuie sa platesti 10 euro
10)Te joci pe GM!

3)Apesi pe : Iregister GM metin2 En

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plizzzzz ma faceti si pe mine GM cu mine nu o sa mai existe niciun heckar mereu mi-am dorit sa fiu GM sa le dau ban la astia cu hack plizzz facetima GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor!laughing te loghezi apesi esc apoi dai la setari, admin(asa scrie), apoi iti apare daca vrei sas devi admin da sau nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se poate juca metin2 pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum boala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveti metin2 privat servesr 2010 buzz pe bogdy_boy02 de mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate joaca metin mod gm si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GM ce servar esti si ce lv ai si ce arme ai armuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GM ce servar esti si ce lv ai si ce arme ai armuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a deveni GM iti trebuie 100kk, lvl 90 in sus, tot ce ai +9 sau pietre +4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai de la lv 50 in sus uite un site cu un hack si scrii parole si ityi apare ce vrei :
http://ineedfile.com/metin-2-ro-gm-hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trim o crere, sa astepti ceva timp daca tio accepta esti,, GM''daca nu banat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am 18 si vreau sa ajung GM nu stiu cum ma pot face!cryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa-i s-ar putea sa devii GM daca ajungi la levelul 99 sau 98.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descopera singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi dea cineva un site de pe care pot descarca Metin2 GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fi inteligent pentru orice eventualitate...eu am lvl 99 si am 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing as dori sa cunosc si eu echipa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu ia-ti navicat lite si te faci GM imediat fara test fara nimi dar totusi nu stiu cum se foloseste am vazut pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fi GM trebuie sa anunti echipa metin.ro ca indeplinesti toate cerintele poti intra pe saitul http:support. metin.ro si sa le trimiti un tichet cai vrea sa fi GM apoi ei iti vor trimite un link pe care sal completezi si in timp putin nu mult poti ajunge GM dar sa ai peste 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti faci servar privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi faci si mie un cont de gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
sa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id meu si iti spun daca imi dai niste coduri si hackuri id geaninaspice si dark_vampire913