| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot fi gm
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 24 d ani, vreau sa devin si eu GameMasters!happyhappy ...Si nu stiu cum sa fac propiul meu server!?!?! sad
spuneti-mi si mie va rog frumos...

Eu>>devil Fierar>>raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa omori 20 de dragoni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iti zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ajung expert in metin 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devi GM daca muncesti mult si poate ajungi in echipa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste lv mare adica pana la level 99! Sau intra primul pe server nou si te faci ori admin ori GM.Nu se stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa imi fac parola tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah eu am lvl 88 si is aproape de Gm sa nu ai mai mult de lvl 98 ca iti da ban!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ca sa fii GM trebuie sa atingi nivelul 99 si atat cum ai facut 99 esti GM nu e adevarat ca trebuie sa ai peste 18 ani. A si apropo daca puteti sa ma ajutati cu nsite servere private care cresti repede si are dmg mare sa mi le dati si mie siteiurile la id: vladutz_boss62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Straduestete sa te cresti singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ajung [GM]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma poate ajuta si pe mine va roooooooooooog frumos. vreau si eu ingerulnegru96 - id de mess va rog sa ma ajutati...am tot ce trebuie trebuiesc doar puse cap la cap.si nu ma pricep crying va rog ajutati-ma care ma ajuta dau SGM si lui crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa ma fac si eu GM imi doresc atat de mult si promit sa o sa-mi fac treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos, as putea sa ma fac si eu GM? Eu doresc foarte mult, de cand ma joc metin2.ro doresc sa devin un GM.Va rog mult sa ma faceti si pe mine.Va multumesc ca m-ati ascultat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt deja GM trebuie sa aveti lvl mare si sa tespectati regurile mele sa nu trisati la dueluri sa sa nu vorbiti urat alfel va barez contul cine vrea id meu sal ia alexcretu11 este id meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah deci trebuie sa faci lvl maxim pentru acel server pentru a deveni GM si apoi trebuie sa treci printre niste etape cam greutze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajungi GM daca intrii pe forum (ai nev lvl 40 in sus) si un GM iti va pune intrebari ca sa vada daca esti pregatit pentru postul de GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GM vreau si eu sa intreb ceva:pe empiremt2 arata serwer down si nu stiu de ce ca a venit un prieten la mine si vrea sai arat empire si arata serwer down si nu stiu de ce. Tu stii cum pot sa mearga serwer-ul meu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cu hack si ajungi imediat cu GM
Dar am GM[Game Master]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea un cont cu un caracter de lv 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal as dori ajutorul mi s-a spart contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii GM trebuie sa dai capatul jocului, adica sa ai elv 99 odata ce ai facut lev 99 devi GM ...NU exista sa nu devi daca ai facut99 crede-ma eu sunt GM pe corvus dinregat galbeni. numele e RHOOT daca nu credeti uitati-va pe site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu as vrea sa stiu cum sa ajung in citeva luni gm cum sa procedez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ajungi gm trebuie sa te faci lv 90 ori pe server privat ori normal asa se face credeti-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspha sa fii GM ai ogroaza de treaba sa faci, ca daca nu te scoate adminul de pe metin2, mai bine e sa ai lv98 decat 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi anonim dc faci misto?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci lvl 99 si sa faci cerere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani sa dai un test da sa fi gm trebuie anumite conditi intri pe joc foarte rar doar la event faci ceti zic superiori tai si in ultimul rand respecta regulile uni game master nu cere datele de logare ale unui pleyer