| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ajungi la lv 80 sau 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e cam greu de explicat si e si greu de ajuns GM ca trebuie sa omori intruna animale puternice si sa faci level sau mai simplu poti plati mii de dolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm daca sti imi zici pls ce sa fac la metin2gx cand vreau sa intru tot imi scrie erosre la cont servre di ce ma poti sfatui ce sa fac te rog frumos daca vrei sa vorbesti cu mine uite id-meu raul_batista_cool te rog daca sti ma ajuti te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau contul inapoi sunt bytyboss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah lasati metin2 treceti le wow (cool)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu contacteazama pe light_man97.crysty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall.eu am 18 ani.si vreau sa fiu GM.big grin...va rog! ma puteti face GM daca se poate!? id:spy201026

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa faci lv99 si apoi esti GM crede-ma sunt expert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma intreb si eu cum se face la id si parola trebuie idu meu si parola mea sau sa fac una proprie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un GM si...nu prea ai sanse mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa eu tragi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare comenzile de GM se pot folosi doar daca esti GM? daca se pot folosi de la orice lev dati-mi si mie niste comenzi de GM aici ori la id vladutz_boss62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fac 100 de misiuni si pe urma sa devi flaudulent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti bun trebuie sa intelegi ...ca sa devi GM in metin2. ro trebuie sa ai lvl 99 si sa intri pe satul metinului sa vb cu toti de sunt pe forum sa te faca GM...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi poate da codurile ( comezile ) pentru gm? Multumesc anticipat.>YM(ID yahoo mesenger) : vrapp14

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti spune cum sa-mi fac propiul meu metin2 va rof frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
da-mi un hack de exp sau yang iti dau id robi_faur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copii retardati ce sunteti, ca sa fi gm trebuie sa ai 18 ani, in nici un caz unul din voi are 18 ani si sunt mai multe etape de testare, nu trebuie sa dai bani sau sa ai lvl 99...deci stati linistiti si nu va mai faceti iluzii. Un gm e om corect si inteligent, nu noob ca voi:*Nu o sa va faca nimeni gm, decat GF-ul(daca este vorba de Metin2Ro.si inca cateva metine care-s administrate de GameForge). Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copii retardati ce sunteti,ca sa fi gm trebuie sa ai 18 ani,in nici un caz unul din voi are 18 ani si sunt mai multe etape de testare,nu trebuie sa dai bani sau sa ai lvl 99...deci stati linistiti si nu va mai faceti iluzii.Un gm e om corect si inteligent,nu noob ca voi:*Nu o sa va faca nimeni gm,decat GF-ul(daca este vorba de Metin2Ro.si inca cateva metine care-s administrate de GameForge).Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt gm pe p. s... aici faci in jum de an sau un an lv 99 intra pe www.black-nightmt2.net :D datele mele de contact gm_metin18 numele [GM]KingNinja. succes baiatu a pe ro in 100 de ani te faci GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce program imi ptrb pentru experienta si pentru bani la metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[center][b]Salutare la toata lumea :cheers:

Prezentare.

Contine urmatoarele.

Are trei nivele de setare, cum sa tragi cu el.
Primul-Easy
Al doilea-Normal
Al treilea Hard.

Toate chestiile astea le poti face din cfg.Alte detalii il setezi iti voi spune la cumpararea acestuia.
Repet nu este cod, nu are nici o legatura cu leis sau alte chestii.
[color=blue]Credit only doar in vodafone/sau transfer bancar trebuie sa ai doar 14 ani.[/color]
[color=blue]Adresa: syxstal@yahoo.com[/color]

[color=blue]Un mic video despre acest cfg.[/color]

http://www.youtube.com/results?search_query=ireal+cfg&aq=f

Amblele il descriu.[/b][/center]
:cheers:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Sunt [GM]FireFox de pa Metin2tim.La tim trebuie sa atingi nivelul 100 pentru a deveni GM.Eu am reusit in 2 luni sa devin GM.
Pont1big grine la lvl 53 te poti creste pe muntele shoan, apoi de la 65 in padure rosie.Si la urma tara de foc.
Eu te sfatuiesc sa te faci sura deoarece cresti mai repede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall. sunt GM pe costinesti-MT2 cautam moderatori: http://costinesti-mt2.forumz.ro va asteptam cu drag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi