| golem2345543 a întrebat:

Cum pot sa cumpăr un skin in fortnite cu card de 5 euro. De unde pot gasi un paysafe de 5 euro și cât costă?

1 răspuns:
| GPA a răspuns:

Se face plată cu paysafe/cu cardul.

Paysafe poți cere la supermarket-uri care dispun de tranzacții și plăți online (PayPoint). Te duci la casierie și ceri un bon paysafe de 5€. Îți va scoate din aparat bon-ul, pe care este scris codul în valoare de 5€ și-l introduci în modalitatea de plată pe joc Paysafe-"introduceți codul paysafe"