| razvan96boss a întrebat:

Cum pot sa fac bani la farming simulator 2011?

Răspuns Câştigător
| cupsagabriel a răspuns:

Pai dupa ce recoltezi cu combina orice cereale vii cu tractorul cuy remorca la combina, apesi b sa curga cerealele in remorca si te duci cu tractorul cu cereale inntr-un loc de pe continentul ala si il stochezi la firma aia si faci bani multi
funda?

2 răspunsuri:
| CRISTY_6837 a răspuns:

Sau mai simplu intri in my documents in my game>farmingsimulator2011>savegame 1 sau 2 ce vrei tu deschizi cu notpadu carrersavegame dai unde scrie money sa scrii acolo 1000000000000000000000000000

| Lorand_Pfeifer_1990 a răspuns:

Intri pe ls-uk fs 2011 sau careil ai si iti iei mod