| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac un metin2 privat cu 250 nivele ( lvl ), sa aleg ce arme sa pun la negustor de arme sau armuri la cel de armuri si sa adaug itm-uri, de exemplu Metin2 Steel sau Energy Metin2? Daca puteti sa imi dati Link-uri cu videoclip deoarece ar fi mai usor, dar daca nu se poate... nu-i neaparat.

Răspuns Câştigător
| qBoga a răspuns:

Poi ai cam mult de munca si nu prea o sa gasesti tutoriale despre asa ceva, sau o sa gasesti dar is nefolositoare.Pt inceput iti trebuie cateva programe, xampp, virtual-box, navigant premium si cel mai important un servar files si un client care sa-ti placa, acestea le poti lua de pe 4metinwinking

1 răspuns:
| PlayBoys a răspuns:

Ai nevoie de anumite programe: poftim un site si uitate http://www.youtube.com/watch?v=rmlgeL_x22k sper ca te-am ajutat