| xAXx a întrebat:

Cum pot sa iau un zombi spawner si sa il plasez cum vreau in minecraft?

6 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

Daca vrei sa-l muti dintr-un loc in altu iti pui piston sa impinga spawnerul, daca vrei sa poti pune orice spawnere iti iei modul too many items, sau daca joci cu coduri apesi t deschizi chatul si scrii: /give(numele tau) 64 1 si o sa iti apara un spawnator de porci(numai de porci fara moduri.)funda?

| 8mariastar a răspuns:

Da poti succes

| Ady100 a răspuns:

Ia de pe net un mod numit Too Many Items si dupa ce il bagi o sa ai toate spawnerele posibile. Sper ca te-am ajutat! big grin
P.S. Spawnerul e ca un block pe care il pui unde vrei.

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Pai daca joci pe single player creative poti la la inventar si cai da diverse apoi iei spawnul si il plasezi unde vrei sper ca te-am ajutat poti da funda?

| danutz96 a răspuns:

Cs.Pro-Game.Ro se dau admine!
www.pro-game.ro forum

| Harangus_Radu_1999 a răspuns:

Scrii comanda /give [numele] mob_spawner si o sa-ti dea