| Tanamy a întrebat:

Cum pot sa imi fac blog tumblr?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Atunci cand intri pe tumblr iti apare o pagina cu o imagine de la ei, si 3 chenare in care scrie "Email, Password, Username. Pui im email, o parola si un nume de utilizator si apesi pe "Sign up" si vei primi pe email activarea contului, pe urma in partea dreapta sus a monitorului scrie "Log in". Dai pe el si pui emailul cu care ai creat contul de tumblr si parola pusa de tine.

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai bine sa-ti faci blog-ul pe www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit si in plus iti ofera mult mai multe optiuni;)