| Muraru_Tiby_1993 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un cont de minecraft premium gratis (1.7.2)?

2 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Baga-mi-as *** in voi de terminati, intr-o singura pagina de intrebari 3 bulangii de 9 ani cersesc la TPU cont premium gratis, sau cum sa gaseasca minecraft fara bani pe net premium.

| BobIngineru a răspuns:

Nu poti, nu exista asa ceva, tot ce gasesti gen '' Minecraft premium generate key '' sau alte chesti de genul asta nu sunt bune, ori il cumperi, ori te multumesti cu minecraftul piratat!