| robert_5059 a întrebat:

Cum pot sa joc counter-strike 1.6 in retea.

Răspuns Câştigător
| gabytzufasted a răspuns:

Daca il ai instalat pe calculator il deschizi apoi dai find server; o sa iti apara cateva adrese si dai connect pe care iti place. daca nu iti merge asa atunci descarca counter strike full v.43 si o sa mearga

2 răspunsuri:
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Dai acolo pe FIND SERVER scrie in meniul jocului, sau cauti sv-uri pe net deschizi consola pe (~) scrii connect si apoi IP-ul sv-ului

| HatakeKakashi a răspuns:

Glumesti da? descarca cs 1.6 final ii pachet cu boti si toate cele.iar acum putine counter0uri mai gasesc servere cel mai bine scrii in consola.connect jb.gland.ro super sv