| TheMonkey a întrebat:

Cum pot schimba moneda de la steam? Mi-am luat 1 cod paysafecard de 20 lire și mie îmi arată acolo la steam in euro, cum pot schimba să nu-mi mai arate în euro și să schimb în lire? Pls funda!

1 răspuns:
| Adrian926a a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi moneda, mi se pare ca e pe zona unde locuiesti in Romania e doar euro da nu sunt sigur, oricum nu e nevoie sa schimbi moneda, daca bagi codul de 20 lire, wallet steam iti va face schimbul de moneda si iti schimba aia 20 lire in aproximativ 23 euro, deci poti baga codul ca primesti aceeasi suma de bani