| Mariuss32 a întrebat:

Cum pot sterge un caracter de Metin2ro? Pentru ca nu mi-a cerut nici un cod pentru stergere. Imi mai ziceti pana la ce level se pot sterge. Dau funda celui care ma ajuta cel mai mult.

1 răspuns:
| IFlorin97 a răspuns:

Cand primesti codul prin email pune-l intr-un fisier text ca nu il mai primesti decat o data la o zi si linkul de acesare ca sa vezi codul merge doar odata accesat, daca ai ceru codul in timp de ai fost logat nu o sa mearga trebuie sa iesi si sa te reconectezi, si codul trebuie scris cu majuscule asa cum l-ai copiat.