| ANDI189122 a întrebat:

Cum poti face transformari in Dragon Ball Xenoverse adica pe ce taste sa apas setarile nu sunt schimbat adic merg pe,W,A,, S,, D zbor pe shift cei care au avut jocul stiu va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| darius1ka a răspuns:

Ctrl super atacks si pe alt sunt ultimate attacks. pentru ssj iti trebuie sa termini cell games si apoi e in shop. kaioken. eh am uitat.cu restul te descurci dar de ex, pentru ki blast apasa pe q.

| ANDI189122 explică (pentru darius1ka):

DA AM KAIOKEN dar se face asa rosu si dupa trebuie sa mai faci ceva sa se transforme

1 răspuns: