| Gorkrem a întrebat:

Cum poţi să treci de protecţia din clientul de metin2.
Protecţia este : " Fişier în + "
Vreau să bag logininfo.py în client dar nu pot. mi-l şterge automat.
mă puteţi ajuta?

2 răspunsuri:
| ClaudiuTita3 a răspuns:

Daca este in Metin2Ro nu poti pentru ca are un HackSheald care este foarte bun si care nu poate lasa fisierele de gen-ul acesta (.py)

Daca ai fi vrut sa folosesti Fishboot este foarte simplu sa iei de aici :

www.metin2mod.tk

Il descarci... instalezi si il folosesti :D

| FL3IMO a răspuns:

Pai..., problema asta o am si eu pe aumite sv, nu stiu cum o poti rezolva, dar am alta cale, deci, cauti pe net un injector bun (eu il am de la slait), un python loader, il injectezi, si dupa selectezi fisieru.py (nu logininfo.py!) big grin