| Cosminutzz22 a întrebat:

Cum sa cresti mai repede pe metin2.ro fara inel de exp? o sa va zic de la lvl 1-5 bateti caini si lupi de lvl 3 si 4 de la lvl 5-10 bateti lupi de lvl 6 mai ales flamanzi, mistreti de lvl 7 si 10 daca sunteti buni si cu iteme bune de la lvl 10-20 bateti amazoane map2 de lvl 18, 20, 21 desigur daca aveti itemeuri foarte bune daca nu la ursi si la tigri de la lvl 20-30 tot la amazoane sau daca aveti itemeurile bune la salbatici de lv 25, 27, 29, 30, 32. de la lvl 30-40 la maimute de lvl 22, 25, 27, 30 si sefa maimutelor acolo pica medali de cal inca sau daca nu cresteti la orci. de la lvl 40-50 puteti crete tot la orci sau in templu orcilor acolo sau daca sunteti buni si cu itemeuri bune in desert. de la lvl 50-60 tot asa in desert si la paianjeni de lvl mare. de la 60-85 puteti creste in tara de foc bine de la 85-90 care sunteti mai slabi cresteti tot in tara de foc iar care sunteti mai buni cresteti v1, v2 daca puteti desigur de la 90-99 faceti toate misiunile si puteti sa cresteti foarte bine in v3 sau cares mai slabi v2 pana la lvl 94 sau 95 cares mai slabi pana sunt mai puternici de aia pana la 94-95. Si dupa aia puteti cere cerere de GM credhappy Sper ca vam fost de folos pentru toti care joaca metin2.ro Suces la toti care joaca Metin2 Pahappy

Răspuns Câştigător
| VladutzSeff a răspuns:

Salut cosmin! Sa sti ca si eu cand erm de 8 ani jucam mt2ro. Imi placea la nebunie dar... la 9 ani un var mi-a spus de un mt2 mult mai fain. Metin2fun. Il poti descarca. E mult mai fain si frumos decat ro. La inceput e o femeie langa tine si de acolo iti ie armura si arma si iteme +9. Dupaia te duci sa iti iei licori si asa mai departe. Acolo cresti foarte repede, faci bani multi, acolo sa stii ca 5kk e putin... Asa si e neg de arme si armuri de acolo iti iei arme si armuri faine +9. Si e mult mai fain ca ro. Ca sa il descarci scrie pe google metin2fun dupa aia dai pe prima si cauiti pe acolo download client dupa aia il instalezi, iti faci cont si joaca. Succes! Fundaaa plsss!

| Cosminutzz22 explică (pentru VladutzSeff):

Pai da si pe Mt2united 100kk e putin de acolo e mai mult plus ca tile da toate+9 si de la lvl30 in care in 5 minute esti 40.lvl maxim 127 si devi GM

11 răspunsuri:
| ftw a răspuns:

Https://www.metin2-dr.com/ asta da svr de metin2

| Al3xUtZu08 a răspuns:

Ma Cosmine.Mai invata si tu metinhappyde la lvl 20-30 sa cresc la amazoane sau map2? eu la lvl 10 cresteam la amazoane.de la 15 cu monstri map2. De la lvl 20 cresc la arahani pentru ca la amazoane imi ia o GRAMADA de timp sa cresc.ala inceput cand nu stiam metin aveam lvl 24 si cresteam la amazoan si cresteam asa de greuu.si de la lvl 30-40 nu se creste la maimute.se creste la orci si desert xD.

| PrinceOf a răspuns:

Cosminutze cum naiba sa cresti la lv 90-9 in v1-v2?laughing in v1 si v2 cresc iia de lv 40-50

| doubleweb a răspuns:

Cred ca va pkate ajuta http://secretemetin2.blogspot.ro! Bafta!

| cocolino01 a răspuns:

Uite aici ceva ce pe mine m-a ajutat! Cei de la Metin2store aniverseaza 5 ani de la infiintare si ca sa-si atraga cati mai multi clienti...cresc playeri 3 lv gratis...pt mai multe lv platesti 5 euro p lv bafta! http://cadourimetin2.yolasite.com/

| Secerica a răspuns:

Am gasit o variante de bagat Md ( monede dragon gratis ) in metin2RO

Functionabil dupa mentenanta de 19.11. 2014

www.monede-gratis-metin2ro.yolasite.com/? formI11PostFailed=true

Partea nasoala e ca poti baga doar 1500 Md pe zi. Funda plz?

| Jhony100 a răspuns:

Ma eu am incercat metoda lui Vladut si a mers e super metinu, mersi Vladut!

| panoiu a răspuns:

Ai avut dreptate cosmin acum am lv 90

| babyboss a răspuns:

Wa ai vreun cont pe ro de lvl mai mare? iti dau un cont de lvl 105, 100 cu itm foarte bune pe LunaRis-Online PM plsssssssssssssssssssssssssssss (nu nob)

| gabygaby66 a răspuns:

Eu joc metin de 4 ani si ce spui tu aici e complet fals. daca face cineva cum spui tu o sa ii ia cel putin 3-4 ani sa faca 99. nu va mai dati cu parerea daca nu stiti. u sti cum e sa faci un lvl in tara de foc la lvl 80? laughing esti nebun raw. iti ia 1 luna sa faci 2 bile naibi. asa ca vorbiti despre ce stiti nu va mai credeti prea inteligenti dk habar nu aveti de subiect