| DAvid1200 a întrebat:

Cum sa descarc virusi in calculator? (daca credeti ca am vrut sa scriu antivirus, amvrut sa scriu virusi)
Deci vreau neaparat virusi ca sa nu imi mearga calculatorul.

Răspuns Câştigător
| efpies a răspuns:

Http://www.malwaredomainlist.com/mdl.php

Intra acolo si gasesti tot felul de link-uri pentru download-uri virusate si site-uri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu stiu de ce ai vrea sa faci asta, dar totusi iti pot da un sfat, cauta Hack-uri de Metin Sau Counter Strike Pentru ca au destui virusi pentru a-ti indeplinii visul.

| efpies a răspuns:

Cauta toolbars pe Google.Descarca bonzi buddy.