| cr1571n3l a întrebat:

Cum sa fac la Counter Strike 1.6 sa pot sa joc in retea cu cativa prieteni? trebuie sa creez un server sau ce sa fac? vreau sa joc doar cu cativa prietenisa se conecteze pe aceeasi harta cu mine.nu pe servere la altii.

2 răspunsuri:
| zxcv1234 a răspuns:

Pai ai 2 moduri 1. Fa-ti propriul server 2. Intrati la ora 6 dimineata si nu e nimeni pe sv war3ft.tni.ro

| Lavinia a răspuns:

Nu vera ma pe servere.crek se refera sa joace in lanstraight face.sau. daca sunt de la aceeasi retea de net.se poate face sv asa.partial.la new game, bagi mapa si ast.si le dai ip si intra daca au acelasi net. daca nu.nu merge