| Alexen a întrebat:

Cum sa fac sa imi intre playeri pe sv de minecraft? Ca nu imi merge din folderul Server... Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Trebuie sa dezactivezi windows firewall.
Start/Control Panel/Windows firewall dezactiveaza.
Poate sa fie si de la antivirus la fel Windows Firewall (Exemplu:AVG are Windows firewall ) Si pot intra playerii acum.

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Multumesc sper ca ti-a mers.

| deea3507 a răspuns:

Deci. Inainte sa pornesti serveru, dezactivezi Firewallurile si pornesti hamachi (daca ai sv de hamachi) apoi pornesti sv si sigur o sa se poata conecta lumea. Funda?

| Alexen explică:

Ma tot nu merge zice can't reach server! Un coleg a incercat sa intre si nu i-a mers. Alta solutie?

| Alexen explică:

Dati-mi id voastre de mess sau dati add la bulet_st4r