| NicolaeMihai a întrebat:

Cum sa fiu bun la cs mod furien la furien(terrorist)ca nu ma pricep sa-i omor cu knife nu-mi iese sa stau pe pereti intotdeauna ...help! Funda pentru raspunsul ajutator!

Răspuns Câştigător
| PrimulPas a răspuns:

Pai fii atent. Prima data trebuie sa vezi cum joci tu mai bine up ( adica tot timpul pe sus cu bunny hop si din astea ) sau hidden ( adica stai si ii pandesti si cand pleaca ii omori din spate ). Dupa ce iti gasesti punctul forte te antrenezi mai mult pe el si uite asa "iti intra in sange" si o sa ajungi sa dai si tu lectii la altii. Spor la fraguri.