| andramaria23 a întrebat:

Cum sa imi cresc pagina de facebook, mult mai mult, are 298 de like-uri! happy
Funda!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Investeste banii reali si asa ai sa o cresti.

| lacrima15 a răspuns:

Pai prin publicitate! Adica intri pe chat si scrii la fiecare prieten.u like la ceasta pagina te rog! sau pe mess si ii rogi si pe prietenii tai care te intelegi mai bine sa iti faca tot asa publicitate sa-ti faca rost de likeuriwinking iar a doua varianta ar fi ca de exemplu scrii acolo daca dai like la pagina iti voi face o imagine cu numele tau...o editezi in paint undeva.winking sper ca ti-am fost de folos :* funda?