| SuperNovaaaaa a întrebat:

Cum se cheama muzica aia din Iubire si Onoare pe care o canta Adela Popescu?(dalila, dalila)

Răspuns Câştigător
| LittleGirl3 a răspuns:

Melodiile folosite la iubire si onoare sunt:
Adrian - Iubesti un vis
Praf in Ochi - Locul ei
Leonard cohen "a thousand kisses deep" si nikelback "i wanna be a rock star".
si cam atatbig grin din cate stiu euwinking

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa explică:

Nu,era una care se prostea adela popescu si zicea ceva gen"dalila dalila dalila"big grin.

| dolce_6727 a răspuns:

Ceed ca se numeste Dalila dalila dalila de Adela Popescu. Oricum, o sa-ti trm o poza cu mine, pe messenger. Adresa mea de mess este ivona_racasean9. O sa-ti dau accept si o sa-ti trm o poza. Abia astept sa vad raspunsul tau kiss

| Ioana99cool a răspuns:

Cea de la inceput se numeste IUBESTI UN VIS si cea de la finalul fimului se numeste LOCUL EI.la astea te refereai?