| eXtreme078 a întrebat:

Cum se face un server de metin2 privat? am incercat tutoriale de pe net dar nu reusesc. va rog lasati un id de mess sa ma ajutati. Ofer funda +vot daca lasati aici un raspuns bun care sa ma ajute.

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pai, nu stiu daca ai observat dar inainte sa incepi sa creezi un server de Metin, trebuie sa ai anumite cerite pe Pc. mai exact peste 1-2 GB de Rami, un internet bun de foarte buna viteza si cateva calitati pentru a mentile serverul. Cauta pe you tube niste tutoriale, este full de asa ceva net-ul

| eXtreme078 explică (pentru SamSon):

Pai man, am tot ce imi trebuie pentru a-l face, dar nu inteleg pe youtube, am incercat dar nu imi iese, nu nteleg nimic.

| eXtreme078 explică (pentru SamSon):

Man am tot ce imi trebuie pentru a-l face.dar nu inteleg pe youtube, crezi ca nu am incercat?

| mihaielenadarius a răspuns:

Te ajut eu sa-ti faci servar de metin2 dacam dai simie instant servar ok id de mess mihai_elena88.