| nani17 a întrebat:

Cum se rezolva problema fifa has stopped working pe windows 7? va rog sa ma ajute cine stie?

1 răspuns:
| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Pai cel mai des intalnit este de la Crack happy, incearca sa bagi altu... sau ia alta versiune de Fifa happy dar incerca sa bagi crack-ul, cauta alta versiune happy sau daca nu, poti sa mai incerci asa: dai click dreapta pe iconita jocului dupa Properties dupa compatibility, bifezi Run this program in compatibility mode for: Windows 7 si dupa ma jos e Privilege Level bifezei Run this program as an administrator happy. Si dupa vezi daca iti merge, daca nu cauta alt crack asta e sigur happy. Bafta!