| AndreiPisoias a întrebat:

Cum setez un mob spawner sa spawneze vaci, cai, mobi, pe single player in minecraft?

4 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Ia-ti minecraft 1.7.10 forge si descarca modul Too Many Items.Cu modul ala o sa poti sa ai orice item, inclusiv spawnere.

| AndreiPisoias explică:

Nuu am deja spawner dar e de porci. Cum fac sa fie de vaci sau cai sau paianjeni?

| tonynegrui a răspuns:

Cauta iduruile nu te comlpica cu too many items sau chicken loaderul
si scrie /give. si asa

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns:

Ai putea sa instalezi un mod numit "too may items" acolo iti afiseaza toate blacurile disponibile (si cele ascunse)