| eusuntroman a întrebat:

Cum trec de misiunea cesar vialpando la gta san andreas dau fundita celui caremi spunde

Răspuns Câştigător
| DG_8814 a răspuns:

Simplu:Folosesti butoanele cu sagetica pe ele din partea dreapta a tastaturii: 8 In fata, 4 la stanga, 6 la dreapta si 2 in jos

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Asta-i cea mai grea misiune! daca ai noroc sa treci de ea! esti tare! daca nu asta este! esti un prost! tampit! grea nu este! dar trebuie sa stii pe ce sa apesi!

| marian_1442 a răspuns:

Foare usor da folosesti yecgaa parola asta id meu marianhornet99