| Andrey123_7390 a întrebat:

Cum trec de misiunea "Cezar" la gta san andreas? dau funda cine ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| DexterKill a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=aMUoFpnhlTA nu e greu daca faci de mai multe ori reusesti

2 răspunsuri:
| Troll a răspuns:

Tu crezi ca toata lumea stie misiunile pe de rost la jocurile astea?
Spui numele si cineva se trezeste sa iti zica exact ce vrei.
Doar un cuvant nu este o explicatie ca sa intelg toti ce se intampla. Fi si tu mai explicit.

| Troll a răspuns:

Tu crezi ca toata lumea stie misiunile pe de rost la jocurile astea?
Spui numele si cineva se trezeste sa iti zica exact ce vrei.
Doar un cuvant nu este o explicatie ca sa intelg toti ce se intampla. Fi si tu mai explicit.

Daca dai un simplu google iti da video cu ce trebuie sa faic la orice misiune.

Ma gandesc ca ii aia cand iei masina din garaj si trebuie sa joci pe muzica.

Folosesti sagetile de la blocul numeric pentru a face masina sa sara si te iei du directiile care iti vin acolo jos si trebuie sa faci scor cat mai mare.

Data viitoare fi mai explicit