| Grigore1239 a întrebat:

Cum vi se pare Ford Racing 2? Il am acum in pc si pot spune ca-i bestial! P.S.:e joc cu masini.Am dat acum 3 ani 50 lei pe el si inca ma jocwinking

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Jocul e bunicel insa mie si ford racing 3 mi se pare invechit.incearca faltout 2 (daca nu merge baga flat out1)
De asemenea ford racing 3 este cu mult peste al doilea si cerintele nu sunt mari, si 2 e frumos dar mi imi plac jocurile cu grafici mari.Bafta la gaming!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Da,ai placa video slaba.Joaca flat-out1 ala trebuie sa-ti mearga. Poti incerca harley davidson dar ast ae cu motociclete.totsu incearca sa instalezi dx9 si vezi daca merge flat-out2.intra in setari si pune rezolutile si graficile minime.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Cred ca nfs (alea mai vechi) sau downtown run, ia vezi si Revolt

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Da,felicitari,daca iti plac si alte tipuri de jocuri, incearca tomb raider anniversary si prince of persia warrior within.Gseti pe youtube gaeplay-uri.Ia vezi daca iti merge jocul Cars. Ford racing 3 incearca-l trebuie sa-ti mearga e un joc superb.

Răspuns utilizator avertizat
| InstinctKDZ a răspuns (pentru Grigore1239):

Deci grigore pentru componentele tale ia need for speed most wanted, carbon dar o sa iti mearga foarte bine undergound 2 big grin Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Probabil nu ai driverul instalat corect.Instaleaza programul speccy si iti va spune el ce componente exacte ai. Daca vrei sa iti mearga jocuri si mai mari cu 50 de lei cred ca gasesti o placa video de 128 si inca 256 rami.intra in BIOS si verifica daca placa video integrata este debifata, vad ca ai agp nu integrata.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Nu ai cum, ti-am spus ai driverul instalt gresit ori ceva nu o lasa sa lucreze la maxim.Ti-am spus sa intrri in BIOS si sa verfici daca placa integrata este debifata.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Aha! Atunci, vezi ca la Agp aperture size sa fie setat pe maximum.Ce spune la memory share? Cand dai pe el ce arata?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Pai incearca sa dai toate alea de acolo pe valori maxime, daca e deja dat, nu mai ai ce face, pentru a afla cu exactitate de cat e placa video instaleaza programul speccy.Am vaga impresie ca ai placa video de 128 si ai niste driveri instalati aiurea.

| Vladutz01 a răspuns:

BUn pentru timpul lui

| alexutzu1230 a răspuns:

E super tare..eu ma uit pe youtube si as vrea sa il am!
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| InstinctKDZ a răspuns:

S-a invechit jocul + ca are o grafica care nu e asa exceptionala happy ia si tu un moto gp de 07 in sus sau Gran turismo 2010-2011 daca te tine pc-ul.Alea sunt jocuri cu adevarat frumoase.Salut

Răspuns utilizator avertizat