| Cristian2003 a întrebat:

Daca ai minecraft premium poti sa te joci si pe un cont non premium si daca ai minecraft premium cum faci sa-ti faci un cont premium si cum iti pui skin? Dau funda?

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Intrebarea ta e foarte slab structurata, am sa raspund la ce am inteles din ea.
Daca ai minecraft premium, bineinteles ca te poti juca pe servere non-premium (cred ca la aia te-ai referit) si poti sa joci si cu prieteni care nu au cont premium.
Skin-ul pe cont premium se descarca de pe internet, intri pe site-ul minecraft.net, intri la profilul tau, dai la Change Skin si pui imaginea din calculator cu skin-ul respectiv.