| Robi673547 a întrebat:

Daca am dat scan la pc si am gasit virusi in sistemul windows ului, le dau repair sau stergere? Daca le dau stergere o sa mearga la fel pc? Va rog sa ma ajutati, multumesc anticipat! - nu raspundeti daca nu stiti sigur.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa dai stergere.Pc-ul merge greu din cauza virusilor stergi virusi o sa-ti mearga pc-ul mai bine(logic)

| Robi673547 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu vine sa dau stergere la fisiere? si sunt din system 32 sau windows ma rog thinking