| XXDiolceXXL a întrebat:

Daca am luat exterminate si am sters toate fisierele din cs si tot nu merge ce trebuie sa fac?

15 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

Ma copii nu trebuie sters nimic, TREBUIE DOAR SA IL REINSTALEZI.

| NascutSaFiuTrist a răspuns (pentru VirtualKnight):

Pai daca e pe steam e mai complicat sa il dezinstalezi si sa il instalezi iar mai ales daca ai un net prin sarma ca trebuie descarcat numai daca ai inspiratia de a salva in pc steammaps-ul ala din joc atunci da, dar e mult mai simplu sa stergi 2 poze si configul pentru ca la repornirea jocului vei avea un config default dat de joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai luat exterminate numai poti sa te joci niciodata cs.
Ar trebui sa iti schimbi furnizorul de net si

sa reinstalezi windows.
Baftă!

| AliveOne a răspuns:

Sa il reinstalezi

| JusticeForCraiova a răspuns:

Daca ai luat destroy dezinstaleaza cs
si baga-l din nou.
Am luat si eu destroy si asa am facut si mi-a mers.
Nu trebuie sa schimbi nici un windows sunt prostii ce zice ala

| JusticeForCraiova a răspuns:

Nu trebuie sa reinstalezi windowusu ala alexmitzy da si el raspunsuri ca sa fie date!

Dezinstaleaza cs si instaleza-l din nou. Asa merge 100% si eu am luat exterminate si destroy (destroy tot aia e) si mi-a mers asa cum iti zisai euwinking

| NascutSaFiuTrist a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Nici macar nu trebuie dezinstalat jocul doar stergi configul si pozele facute pe server si merge.

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru NascutSaFiuTrist):

Merge si asa cum ai zis tu dar ai comenzile facute praf la cfg

| NascutSaFiuTrist a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Pai deja am zis sa stearga configul adica cfg-ul asa cum ii zici u. Eu am un config al meu pe care il am pe mail si de fiecare data cand iau prostie de aia il sterg din joc si il descarc de pe mail si il copiez in joc si merge ca nou.

| 75414254 a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Si eu am sters configu si pozele facute pe server si tot nu merge.
trebuie neaparat sa reinstalez jocul?

| 75414254 a răspuns (pentru NascutSaFiuTrist):

Si eu am sters configu si pozele facute pe server si tot nu merge,
trebuie neaparat sa reinstalez jocul?

| alexmitzyy a răspuns:

Daca ai luat exterminate numai poti sa te joci niciodata cs.
Ar trebui sa iti schimbi furnizorul de net si

sa reinstalezi windows.
Baftă!

| LiviuYOO a răspuns (pentru alexmitzyy):

Taci,te rog eu.

| motanel78 a răspuns:

Sterge din cstrike:config.cfg,si din resource tot ce tine de GameMenu tot

| David77 a răspuns:

Daca ai luat exterminate, reinstalezi cs. Practic, ti-a stricat counter-ul. Nu e ca la destroy, iti merge greu, iti scrie colorat. Doar nu-ti merg serverele, ceea ce e mai groaznic. Solutia e sa REINSTALEZI COUNTER.