| Curioasaa a întrebat:

Daca am m10 la 3 magii [metin2] si vreau sa fac G ce fac?

3 răspunsuri:
| XxHAOSxX a răspuns:

Daca ai M10 mai trebuie sa iti reuseasca inca 10 carti si faci G.Pe urma bagi pirte ale spiritului ca sa faci P.

| TheYoyogabi a răspuns:

Poi bagi carti in continuare pana faci G si pe urma pentru P o sa iti trebuiasca piatra spiritului.Bafta

| piciucl a răspuns:

Iti cumperi SS(Piatra Spiritului), care costa intre 9kk si 12kk.
El poate esua, iti scade din grad(agresiv,nobil, bun, etc.) chiar daca iti esueaza.
Poti folosi cate unul in 24 de ore. Arata ca un diamant auriu.