| galactico a întrebat:

Daca aveti experienta in TeamFortress2 imi poate spune cum functioneaza sistemul random drop?

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Adica? Te referi la cum gasesti itemele? Pur si simplu le primesti la un anumit interval de timp, nu cred ca e un anumit sitem.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum spune si numele, acest sistem te spwneaza ( te reinvie) intr-un loc la nimereala dar faza importanta este ca te respawneaza in baza inamica! De acolo ii poti ata pe la spate pe adversari! Funda?

| Planta55 a răspuns:

Te respawneaza intr-un loc la nimereala dar in baza inamica!