| RobertEnciu a întrebat:

Daca cumpar un joc de pe steam cu card Visa, imi trimite codul jocului pe email, ca vad ca imi cere billing information?

1 răspuns:
| smecherasul2 a răspuns:

Sall nu til trimite prin email doar o sa tot dai confirm si apoi til baga iei direct in contul steam. Si tu din contul stem dai sa il instaleze cand vrei tu... Dar sa ai pe contul cardului suma de bani necesari cumparari cardului. Ps si eu mi-am cumparat de doua zile CS GO. Distractie! FUNDA