| AnoNymOuSS11 a întrebat:

Dacă iau gta v de la eMAG pe cd o sa pot juca gta v online, nu?(pentru pc)

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Cu jocul original da, normal ca poti juca.

| Aradului_Utistu_1998 a răspuns:

Daca e original atunci da. Cand il instalezi poate iti cere sa descarci steam. Dar nu ii sigur. In orice caz cand il instalezi fii atent sa instalezi si social club-ul. Un prieten a patit-o si trebuie sters joc si reinstalat. Bafta! happy

| AnOnYmUsBoYs a răspuns:

Da o sa poti daca este originalul poti, l-am cumparat si eu si mi-a mers perfect bafta. Funda?