| AngelCosmy a întrebat:

Daca im iiau un xbox360 cu sensor kinect o sa pot juca si jocurile pe consola? apropo cum se pun jocurile pe xbox sunt incepator i nasa ceva.

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Pai sunt unele jocuri care merg jucate doar cu controler altele merg doar pe kinect. Si mai sunt si cele care merg jucate de pe contoler sau de pe kinect (tu alegi).
Cum instalezi jocurile pe xbox: cumperi jocul, bagi DVD-ul si alegi (1. sa il joci de pe DVD; 2. sa il instalezi pe HDD-ul consolei) dup acere pornesti jocul.

| AngelCosmy explică:

Eu ma refeream cu ce usb sau ce chestii trebuie nu pe CD.