| ZeqqUx a întrebat:

Daca imi iau battle pass cand am tier 52, o sa imi dea toate skinurile si v bucks pana la acel tier?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

straight face Despre ce vorbești tu acolo?
Gradul de diversitate al întrebărilor pe TPU încep de la incompetenți ce nu au auzit în viața lor de Limba Română până la discuții despre Teoria Big Bang sau apariția primei celule. Deci, despre ce vorbești tu acolo?
[Nu că m-ar interesa prea mult pe mine, vreau doar să nu induci în eroare mai puțin cunoscătorii]

| RusuEma a răspuns:

Salut.
Daca o sa iti achizitionezi battle pass-ul o sa iti dea totate skinurile respective.