| Gogoasa24 a întrebat:

Daca imi merge gta v cu 20 30 fps max la 2 gb ram si mai pun 4 sa am 6 imi va merge cu vreo 40 50 sau 60 fps?

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

Fps-urile nu tin cont numai de memoria ram, tine si de procesor 70% mai tine si de placa video.

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Iti va creste cu maxim 5-6 fps.In zilele noastra placa video suporta cam tot jocul.Procesorul are si el partea lui dar nu mai e nevoie de unul foarte puternic

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Nu o sa iti creasca fps-urile asa de mult, dar vor creste cu 5-6. pentru a avea 60 fps iti trebuie si un procesor mai bun dar si o placa video mai buna