| GTA5 a întrebat:

Daca imi pun Minecraft pe calculator va trebui sa platesc online-ul.

Răspuns Câştigător
| Madaras_Găby_1996 a răspuns:

Da si vei putea intra pe ce server vrei si sa joci Build Battle, The Bridges si altele.

5 răspunsuri:
| GTA5 explică:

Si ce sunt servarele non-premium? Pe aceste servare pot juca The Bridges, Survival Games Build Battle...

| Madaras_Găby_1996 a răspuns (pentru GTA5):

Pe unele poti juca dar nu am vazut build battle...dar cred ca trebuie să apara. Funda? ☺

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru GTA5):

Intra pe play.minecraft-romania.ro sau mcx.minecraft-romania.ro
Pe aceste servere sunt multe minigame=uri de jucat. Pentru build battle intra pe play

| GTA5 explică:

Si daca il cumpar de pe sit-ul official cu 19 euro 95 voi avea cont premium? Funda 100%.

| Madaras_Găby_1996 a răspuns (pentru GTA5):

Da si vei putea intra pe ce server vrei si sa joci Build Battle, The Bridges si altele.

| Madaras_Găby_1996 a răspuns:

Daca ai cont premiu nu, dar daca nu ai nu poti juca oline, dar poti intra pe serverele non-premium.
P.S. Contul premium costa cam 20€