| DefghYT a întrebat:

Daca imi reinstalez windowsul imi ramane contul de Samp este bagat in C. Daca dispare reinstalez gta-ul dar imi ramane contul de samp daca ma loghez?

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Conturile sunt salvate in server bazate pe nume. Deci daca iti reinstalezi SA-MP, tot ce trebuie sa faci e sa iti pui numele in casuta aia de sus si dupa sa intri pe server si sa iti scrii parola.

| Kai1998 a răspuns:

Cand bagi un windows nou/curent ( reintsall ) iti sterge tot dar ai acolo o functie in setari ( recovery ) care iti pastreaza datele din C si D!