| NaturalLl a întrebat:

Daca iti descarci un Steam krakuit cu toate jocurile poti pati ceva? Cu cei de la Steam? Te dau in judecata sau alte chestii din astea nasoale?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Steam se descarca gratuit dar jocurile se platesc daca vrei gratuit mod online poti opta pe varianta call of duty, half life, CS

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Iti pot afla domiciliul (se considera infractiune) este ilegal sa faci asa ceva si intri la puscarie direct.

| MagicOneT a răspuns:

In general tot ce e krakuit e ilegal. Nu cred ca poti pati ceva deoarece e pus pe offline, deci nu o sa poti juca mp, doar single.

| HeRmeSs a răspuns:

Rares esti nub, daca nu sti taci, uitate la regulament sa vezi ca primesti BAN...