| PAI2 a întrebat:

Daca mi au blocat contul de goodgame empire pentru ca mi-am facut mai multe conturi o sa mi-l stearga sau o sa mi-l deblocheze?

Răspuns Câştigător
| LoveToPlay a răspuns:

Probabil ca o sa ti-l debocheze dupa ceva timp.

5 răspunsuri:
| Andrei4Lol a răspuns:

O sa ti-l deblocheze..verificati mailul pe care ti-ai facut contul posibil sa fii primit un mail in care iti zice pentru cat timp ti-au blocat contul

| PAI2 explică:

Nu,nu mi-a aparut nici un mesaj si contul este blocat de vreo saptamana.

| Alexilluminati a răspuns:

Pai nu ti se va bloca si tot ce ai construit se va narui

| BogdanDumbrava a răspuns:

Din pacate o sa ti-l stearga, deoarece nu ai voie cu mai multe conturi si pentru ca le poti muta pe toate langa castelul cel mai avansat al tau apoi ii ataci pe toti si spui prietenilor ca ai mai multe conturi iti vor face reclamatie.

| Stanescu_Eduard_2000 a răspuns:

Pai trebuie sa dai mail la suport.