| CyberDune28 a întrebat:

Daca Microsoft a cumparat Activision Blizzard, o sa avem WoW pe Xbox game pass?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil ca jocurile Activision Blizzard, inclusiv World of Warcraft, sa fie disponibile pe Xbox Game Pass dupa achizitia de catre Microsoft, dar nu exista nicio confirmare oficiala in acest sens.
Va trebui sa asteptam sa vedem ce planuri are Microsoft pentru aceasta achizitie si cum va afecta aceasta jocurile din Activision Blizzard.