| matrix100 a întrebat:

Daca un joc este pentru Xbox 360, el poate fi jucat si pe pc? este vorba de jocul Saw 2 Flesh & Blood. Thank you

4 răspunsuri:
| IonutH98 a răspuns:

Nu,nu poti juca un joc de Xbox pe PC laughing doar daca gasesti versiunea acelui joc dar pentru PCwinking

| matrix100 explică (pentru IonutH98):

Ma gandeam la un emulator. am gasit unul dar nu stiu daca merge
http://xbox360emulatorx.com/

| IonutH98 a răspuns (pentru matrix100):

S-ar putea sa-ti mearga...eu am jucat pokemon printr-un emulator si mi-a mers doar ca o sa ai controalele de la xbox si o sa fie cam naspawinking

| zqAlex a răspuns:

Poti, dar numai piratat, ceea ce nu e legal. happy