| alexutzzu888 a întrebat:

Dati-mi exemple de metine sau gta-uri noi : metine tot noi rate 1000% otele din astea..., gta-uri daca imi dati dati-mi si site-urile, in afara de gta 3, vice city, Romania

1 răspuns:
| Georay a răspuns:

Metin3d.ro
Este un metin care ar iesi daca Metin 2 Epical si Metin 2 Hotstyle(cel vechi) ar avea o odrasla.Este PVM-PVP, lvl max 250, 12 mape noi, P-uri la magazin, otravita la shop, otele si mai multe.Cauta youtube ca sa te convingi.Pe mine ma cheama Deadlox si am lvl 100winking.