| serau999 a întrebat:

Dati-mi mai multe jocuri care ar putea rula pe un sistem desktop PC cu procesor AMD Athlon 64x2 6000+ 3, 01GHz, 3GB RAM si o placa video Nvidia Geforce GT 730 2048MB. Am si o intrebare in plus: de ce la unele jocuri ca de exemplu Far Cry 3 imi arata pe games-debate ca imi ruleaza pe mediu spre high si cand am intrat in el era numai lag? Multumesc!

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Placa Video e un SUPER BOMBEU laughing
2GB memorie video INUTILA, PROCESOR GRAFIC FOARTE SLAB ( e ca un Pentium 3 cu 2 gb memorie ram )

| serau999 explică (pentru CPAElites):

Nu inteleg. Ce vrei sa spui? E atat de slab procesorul?

| CPAElites a răspuns (pentru serau999):

Placa video ma.
Si procesorul e slab...

| Riti33321 a răspuns:

Jocul meu preferat ar fi School of Dragons. Mai joc si Star Stable Online. Scuze daca nu iti plac dar sunt cele mai bune pe care le stiu xD