| Smekeru_Floryn_1992 a întrebat:

Dati-mi niste conturi de wartune de lvl mai mare.
Ce jocuri gen wartune mai stiti?

10 răspunsuri:
| CioarecYonutz a răspuns:

Vand eu cont pe wartune pe sv 125. E knight lv 37 pvp set.Bat tot de nivelul meu+ ca am cele mai rare astrale si ore si am si vip 2 pe el cu inca vreo 18 zile ramase.Il vand cu doar 5 euro.Da-mi add la yonutz_best_93 daca vrei.

| ionut234bos a răspuns:

Ia de aici sugipulas2w3 pass 550678

| Yumy a răspuns:

League of angels

| Mihai-Dorin_Popa_1993 a răspuns:

Server 141, mage full set lvl 45, skill-uri breasla 5 int, def, endurance.br 23k. 150 vip tokens 400 crypt tokens si altele. astept oferte.
id: mhyckey_too

| Mihaila_Florin_1990 a răspuns:

Vand cont league of angels pe serverul 47, are lv 72 br 550k, e pe locul 9 in clasament si este in clanul de pe primul loc. ma puteti contacta pe skype : mihailaflorin

| Mihaila_Florin_1990 a răspuns:

Vand cont league of angels pe serverul 47, are lv 72, br 550k, este pe locul 9 in clasament si este in clanul de pe locul 1. ma puteti contacta pe skype: mihailaflorin

| Aly_Alex_1997 a răspuns:

Vand eu unul de 50 e knight e foarte bun. Sper sa te distrezi. Name gilgil2 Parol:qwertyuiop123.

| Denys_Denis_1998 a răspuns:

Am eu mage lv 62 Rar pe sv 262 ce-l mai bun br la lv 62 59k 3 title bune rau dati-mi add pe id Denis_smecheru14 il dau pe E sau alt cont pe alt sv asteptwinking

| Postolache_Catalin_1981 a răspuns:

Vand cont pe wartune r2 archer 26mil BR

| Ghile_Ionel-Sergiu_1997 a răspuns:

Am eu un knight de lvl 56 knight: birtamarian35@yahoo.com si parola souleater baftatongue