| LiLMoRe a întrebat:

Dati-mi niste exemple de placi video, procesoare.etc (tot ce ii trebuie unui pc bun). vreau sa fie destul de bun, poate chiar mai bun pentru a juca jocuri gen assassins creed sau nfs hot pursuit 3.deci am nevoie de produse bune

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Procesor core 2 duo, i3, i5 sau i7
placa video de la amd HD6790(~500lei) in colo sau de nVIDIA gtx550(~500lei) in colo
ram vreo 4 gb ddr
si intra pe pcgarage.ro dai la forum, iti creezi cont si postezi exact ca aici. acolo sunt mai multi oameni care te pot ajuta

| rebelmonk a răspuns:

Da-mi add la liviu_marian95 te voi indruma eu