| Habsen a întrebat:

Dati-mi niste idei de constructii, ferme ce as putea sa le construiesc in Minecraft. Poate chiar niste site-uri unde sa gasesc modele de case, etc.
Funda!

3 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Uite o mica colectie:
http://imgur.com/a/rMs6g
Sunt doar cateva case, dar destul de dragute, zic eu, ma mandresc cu ele. Ignora celelalte constructii. Poti cauta pe net Minecraft house si dai la images si ai poze cu tona.

| mihnulet a răspuns:

Nu iti pierde timpul ciu chiestia asta... aprinde steam si dai la elemente in evidenta, o sa tise deschida o planeta in fata... crede-ma

| Habsen explică:

N-am un calculator care sa suporte jocurile ce-mi place mie, momentan. N-are rost sa caut pe steam