| PrinceOf a întrebat:

Dati-mi niste jocuri gen metin dar sa nu trebuiasca sa le descarc.

1 răspuns:
| DaNNzU a răspuns:

Stiu eu un joc MMO (exact ca Metin2 doar ca Metin2 este si RPG --> MMORPG). Acel joc se numeste DarkOrbit. Este un joc spatial in care iti cumper nave rachete lasere si alte chesti. Exact ca in Metin2. Daca esti interesat fa-ti cont pe Europa Globala 2 si alege compania MMO (Mars Mining Operation). Si adauga pe skype DaNNieLYT sau pe Yahoo George_yd1@yahoo.com... Daca ma gasesti on intreaba-ma cand sunt/intru pe joc. Si daca ai microfon (pentru skype) ar fi si mai bine pentru a comunica mai usor. Sper ca ti-am fost de folos.