| KoZzZ a întrebat:

Dati-mi niste metine faine

Răspuns Câştigător
| alaska11 a răspuns:

Mt2gx.e super tarewinkingpe sv daca te apuci.ma numesc NaNoo si sunt pe regatul blue.
sa ma bagi la pr daca e o sa te ajut cu itm. funda?

4 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Un metin doua metin 3 metin 4 metin fara numar fara numar fara serie fara serie

| BlackAngel29 a răspuns:

Metin2 Hotstyle! E usor! Si ai si iteme bune! De ex. pentru lvl 130 poti sa-ti faci la Tyrax King2 si Rinata

| AndyCMA a răspuns:

Am si eu unu metin2virtual pvm dar super si mai sunt multe frate daca vr sa gasesti cv misto intra pe www.4metin.ro

| XeVoNn a răspuns:

Sall o sa iti arat metin tari metin2hammer,metin2gx,metin2 earth, metin2 fun, metin2 supreme